ZOOCITY Prodajni savjetnik (m/ž)

Labin, Pula, Rijeka, Rovinj, Split, Zagreb, Hrvatska

Mi u ZOOCITY-u vjerujemo da je ispravna briga i njega kućnih ljubimaca jedini pravi put do sretnog i zdravog ljubimca.
Slažeš se s nama? Voliš educirati o ljubimcima i prodaja ti je u malom prstu?
Ako si kimao/la glavom na prethodna pitanja, onda je vrijeme da nam se javiš!

Zašto raditi kod nas:

  • ne prepuštamo te samom/oj sebi, dajemo ti mentora koji će ti pomoći uhodati se u posao
  • imamo ekipu kakvu bi svatko poželio
  • osim što možeš napredovati, nudimo ti i edukacije koje će ti pomoći u svladavanju buduće uloge
  • brinemo o kvalitetnoj ravnoteži privatnog i poslovnog života
  • vjerujemo da je u zdravom tijelu zdrav duh pa ti nudimo mogućnost korištenja Multisport kartice
  • kako bi naši roditelji nesmetano uživali u najbitnijim trenutcima sa svojom djecom, pružamo pogodnosti za novorođenčad, slobodan prvi dan škole za roditelje prvašića i druge dodatne pogodnosti
  • osim konkurentne fiksne plaće imaš mogućnost ostvariti bonuse
  • dobit ćeš nagradu za svaku realiziranu preporuku novog zaposlenika
  • a imamo i blagdanske bonuse, jubilarne nagrade, dodatke za specijalizacije i dodatne dane godišnjeg odmora

Što ćeš raditi:

  • savjetovat ćeš ljubitelje ljubimaca
  • prezentirat ćeš artikle, ponude i promotivne akcije
  • održavat ćeš higijenu nastambi i brinuti o socijalizaciji ljubimaca u trgovini
  • brinut ćeš o popunjenosti polica i asortimana

Od tebe očekujemo:

  • SSS
  • jako voliš kućne ljubimce
  • angažirana si i predana osoba
  • lako pristupaš ljudima i ostvaruješ komunikaciju
  • imaš prodaju u malom prstu
  • timski si igrač

Ako si zainteresiran/a postati dio našeg angažiranog tima i graditi mjesto brige i ljubavi za ljude i njihove životinje, pošalji nam svoj životopis putem poveznice za prijavu. Tvoje podatke ćemo obrađivati u skladu s pravilima o zaštiti podataka. Hvala ti na prijavi!

Opis posla

Osobne informacije